Kalėdinė žinių mugė

12-19
VILNIUS

Lektoriai

Artūras Kapitanovas

auditorius, UAB "Mokesčių ekspertų biuras" vadovas

Auditorius, mokesčių konsultantas Artūras Kapitanovas dirbo Finansų ministerijoje, vėliau – Audito skyriaus viršininku Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Finansų ministerijos. Šiuo metu lektorius dirba kaip nepriklausomas auditorius ir mokesčių konsultantas. Įmones mokesčių ir apskaitos klausimais audituoja, konsultuoja ir joms atstovauja valstybės institucijose jau daugiau nei 20 metų. Artūro Kapitanovo seminaruose per metus apsilanko daugiau nei 10 000 dalyvių. Kasmet lektorius veda daugiau nei 70 seminarų, kurių net 87 proc. buvo įvertinti 10 balų iš 10.

  Jurgita Navikienė

  auditorė, mokesčių konsultantė, mentorė

  Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

   Donatas Kiauzaris

   lektorius

   Informacinių sistemų pardavimo projektų vadovas, informacinių technologijų teisės magistras. Pagrindinės praktikos – veiklos procesų automatizavimas panaudojant specializuotą programinę įrangą UiPath, klientų automatizuojamų veiklos procesų identifikavimas. Darbas su užsienio klientais, veiklos procesų analizė, dokumentacijos parengimas, automatizavimas.

    Lidija Laurinčiukienė

    lektorė

    Lektorė, švietimo ir verslo konsultantė, nepriklausoma žurnalistė. Jau daugiau nei 15 metų veda seminarus ir konsultuoja verslo įmones, švietimo organizacijas, valdžios institucijų darbuotojus bei politikus, jaunimo organizacijų narius, nevyriausybines organizacijas, moksleivius, jų tėvus, organizuoja ir veda apskritojo stalo diskusijas, moderuoja renginius. Su įvairiomis organizacijomis yra parengusi daugiau kaip dešimt įvairių leidinių – yra jų sudarytoja ir bendraautorė. Kartu su kūrybinėmis grupėmis kuria mokomuosius filmus švietimui ir verslui. Turi 15 metų darbo įvairiuose Lietuvos universitetuose patirtį. 2010 metais Lietuvos studentų išrinkta „2010 metų geriausia Lietuvos dėstytoja“

     Marta Kobzevaitė

     lektorė

     Marta Kobzevaitė yra medicinos gydytoja, turinti tarptautinio verslo išsilavinimą, dalyvavusi kamieninių ląstelių tyrimuose, dirbusi farmacijos pramonėje. Šiuo metu vadovauja kompanijai „Ellongevity“, konsultuojančiai sveikatos optimizavimo ir ilgaamžiškumo technologijų kūrimo klausimais.

      Gintaras Ignatavičius

      lektorius

      Verslo konsultantas, vadybos praktikas ir mokymų treneris. „Mokymų akademijos“ įkūrėjas ir vadovaujantis partneris. 2010 m. Gintaras tarptautinėje organizacijoje (Junior Chambler International) įgijo suaugusiųjų mokymų sertifikacijas, o nuo 2012 m. kuria ir įgyvendina suaugusiųjų mokymo programas. 2013-2015 m. lektorius savo žinias gilino studijuodamas KTU universitete, Ekonomikos ir verslo fakultete, „Strateginės lyderystės“ magistro studijų programoje.

       Donatas Kapitanovas

       lektorius

       Donatas Kapitanovas yra vyresnysis darbo grupės vadovas tarptautinėje audito bendrovėje EY, taip pat ir licencijuotas auditorius. Donatas specializuojasi tarptautinio apmokestinimo srityje, konsultuoja klientus sandorių kainodaros, dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių taikymo, sandorių struktūrizavimo, mokesčių kaštų mažinimo ir kitais klausimais. Per 13 darbo metų EY ir iš viso 21 metus mokesčių srityje jis sukaupė neįkainojamą patirtį dirbant su didžiausiomis Lietuvoje ir pasaulyje veikiančiomis bendrovėmis. Šios patirties pritaikymas verslo klientams leido mokesčių prievoles matyti ne vien tik kaip dar vieną administracinę naštą ar papildomus kaštus, bet ir kaip verslo sprendimų įgyvendinimo įrankį. Donato komandos įžvalgos, perteiktos klientams, leido pastariesiems sutaupyti reikšmingas mokesčių sumas ir suvaldyti mokestines rizikas. Donatas netiesiogiai prisideda prie mokestinės aplinkos formavimo Lietuvoje, teikdamas pasiūlymus dėl mokesčių įstatymų komentarų keitimų / papildymų, taip pat teikdamas komentarus dėl ES teisės aktų įgyvendinimo Lietuvos mokesčių sistemoje.

        Papildoma informacija

        Mokymų trukmė
        6 ak. val.

        Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui konferencijos kaina 130 Eur + PVM (su pietumis).

        Programa:

        Šiais metais norime Jus pakviesti į Countline organizuojamą Kalėdinę žinių mugę, kurioje būsite ne tik seminaro klausytojai, bet ir turėsite puikią progą dalyvauti išskirtiniame žinių aukcione.

        Retas profesionalas gali pasidžiaugti ramiomis Kalėdomis ar Naujaisiais metais. Dažniausiai tai – trumpos pertraukėlės darbų įkarščio fone. Metų pabaiga – tai ne tik pasiektų rezultatų skaičiavimo metas, bet ir laikas, kai kiekvienas susimąstome, ar siekdami užsibrėžtų tikslų išmokome kažko naujo ir patobulėjome profesinėje srityje.

        Countline kviečia susitikti likus dar savaitei iki švenčių – pakelti galvas nuo kompiuterių, pažvelgti į besibaigiančius metus ir pasiruošti ateinantiems 2020-iesiems. Kalėdinės žinių mugės programą paruošėme taip, kad kiekvienai augimo dimensijai skirtume pakankamai dėmesio ir laiko. Išgirsime naujausius Lietuvos ekonomikos, įstatymų vertinimus, apskaitos naujoves. Ieškosime įkvėpimo, kelio į ilgaamžiškumą, aiškinsimės, kas yra sėkmė. O tarp koncentruotų pranešimų skirsime pakankamai laiko naujoms pažintims ir pokalbiams su senais pažįstamais.

        Kiekvienam savo srities profesionalui yra ypač svarbu, kad jo progresas būtų matomas ir pritaikomas. Šios Kalėdinės žinių mugės metu galėsite ne tik pasisemti papildomų žinių iš lektorių, bet ir patys pademonstruoti savo patirtį žinių aukcione.

        09:00–10:00 val. Dalyvių registracija, rytinė kava, kruasanas ir virtuali piniginė.

        10:00–10:10 val. Renginio atidarymas
        (moderatorius: Aurimas Perednis)

        10:10 – 10:30 val. „Ką svarbu žinoti apie pelno mokestį 2020 m.
        (pranešėjas:VMI atstovė – Ingrida Ališauskienė)

        10:30 – 11:00 val. „2020 m. mokesčių ir apskaitos naujovės“
        (pranešėjas: auditorius, mokesčių konsultantas – Artūras Kapitanovas)

        11:00 – 11:25 val. Pertrauka kavai ir virtualiai piniginei papildyti.

        11:25 – 11:45 val. „Praktinis sandorių kainodaros reikalavimų taikymas pasikeitus reikalavimams“
        (pranešėjas: Donatas Kapitanovas)

        11:45 – 12:05 val. „Technologijų tendencijos 2020 m. ir jų panaudojimas“
        (pranešėjas: lektorius – Donatas Kiauzaris)

        12:05 – 12:20 val. Aukcionas
        (aukciono vedėjas: Paulius Pelėda)

        12:20 – 13:30 val. Pietūs

        13:30 – 13:50 val. Kur ieškoti įkvėpimo, kai iš pirmo žvilgsnio nesimato? 
        (pranešėjas: lektorius, praktikas – Gintaras Ignatavičius)

        13:50 – 14:10 val. „Dokumentų valdymo iššūkiai 2020 m.“
        (pranešėjas: tikslinamas)

        14:10 – 14:35 val. „2020 m. iššūkiai buhalteriams: nuo antikorupcijos iki aplinkosaugos“
        (pranešėja: auditorė, mokesčių konsultantė – Jurgita Navikienė)

        14:35 – 14:50 val. „Ilgaamžiškumo technologijos. Ką galime 2020 m.“
        (pranešėjas: lektorė –  Marta Kobzevaitė)

        14:50 – 15:10 val. Sėkmingo gyvenimo alchemija. Ketinimai 2020-iesiems“
        (pranešėja: lektorė – Lidija Laurinčiukienė)

        15:10 – 15:30 val. Aukcionas
        (aukciono vedėjas: Paulius Pelėda)

        15:30 – 16:15 val. Bendravimas, gyva muzika ir kalėdinės vaišės 

         

        Renginio moderatorius: Žinių radijo žurnalistas – Aurimas Perednis.

        Per pastaruosius 10 metų, auditorius Artūras Kapitanovas:

        dalyvių supažindino su naujausiais ir sudėtingiausiais mokestiniais teisės aktų pakeitimais

        buvo įvertintas 10/10

        vedė seminarų

        Naujienų prenumerata

        Gaukite naujienas apie artimiausius Artūro Kapitanovo seminarus!

        Atsiliepimai
        Įsigilina į situacijas, išsamiai paaiškina teisės aktus ir „kas būtų jeigu“. Reaguoja į ir atsako klausimus iš salės, dėl to seminarai nenuobodūs. Po seminaro visada norisi ne kartą peržvelgti dalomąją medžiagą, pasikartoti kas buvo akcentuota. Ačiū p. A. Kapitanovui.
        Laima M.
        Labai patinka lektorius Artūras Kapitanovas. Jo seminarai labai geri. Aš visą laiką gaunu atsakymus į savo rūpimus klausimus. Dar ir primena ką esame užmiršę.
        Regina V.
        Vienas geriausių lektorių Lietuvoje. Ne tik dėl žinių ir aiškaus jų išdėstymo, bet ir dėl žmogiškojo faktoriaus :visada atsakys į pateiktus klausimus net ir savo poilsio pertraukėlės kaina.
        Nijolė Š.
        Vienintelis lektorius, kurio galiu klausytis. Aiškiai, konkrečiai, su labai gerais praktiškais patarimais ir nuostabia vyriška logika. Linkėjimai lektoriui :)
        Aušrinė S.
        Labai kvalifikuotas, aiškiai, suprantamai dėsto medžiagą su konkrečiais pavyzdžiais.
        Ačiū lektoriui už profesionalumą, patyrimą, supratingumą ir išmintį. Jo paskaitose ne pirmą kartą, o p. Kapitanovas ištikimas sau ir savo profesijai.
        Irena D.
        Puikiai. Esu labai sužavėta lektoriaus Kapitanovo profesionalumu, mokėjimu paprastai ir aiškiai kalbėti, pateikti esminę mintį ir paaiškinti kodėl pvz. VMI nori vienokios ar kitokios ataskaitas.
        Jolanta P.
        Vienas iš geriausių lektorių, kiek buvau seminaruose. Tokiam lektoriui skirčiau ir 15 balų (iš 10).
        Jolanta G.
        Manau, kad A.Kapitanovas vienas iš lektorių, kurio seminarai ne tik naudingi, bet įdomūs ir daug duodantys.
        Rita S

        Registracija

        150.00 Eur + PVM
        2019-12-19
        Vilnius
        Viešbutis „Radisson Blu Hotel Lietuva“

        Registruotis